EFEKTA – licencjonowane biuro rachunkowe Warszawa Wilanów

Profesjonalna obsługa podatkowa to absolutna podstawa każdej dobrze działającej firmy. Biuro rachunkowe Wilanów EFEKTA oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu księgowości. Posiadamy licencję Ministra Finansów i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie księgowości dla spółek kapitałowych (w tym spółek z o.o.), spółek osobowych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Jeśli interesują Cię usługi księgowe Wilanów na najwyższym poziomie, zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Księgowość Wilanów EFEKTA – co możemy Ci zaproponować?

Nasze biuro rachunkowe Warszawa Wilanów oferuje doradztwo księgowe i prowadzenie ksiąg rachunkowych dla małych, średnich i dużych firm. Poprowadzimy pełną księgowość dla Twojej spółki, stowarzyszenia lub fundacji. Gwarantujemy współpracę z dedykowaną księgową, a co za tym idzie – stały kontakt i elastyczny grafik spotkań, dostosowany do potrzeb Klienta. Księga przychodów i rozchodów, księgi handlowe, ewidencja VAT oraz sporządzanie deklaracji VAT i VAT-UE to nasze specjalności. Wyliczymy i złożymy w Twoim imieniu deklarację PIT, zajmiemy się również kontrolą wszystkich pozostałych dokumentów księgowych. Nasze biuro księgowe Warszawa Wilanów w zakresie swoich kompetencji posiada także kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Przeprowadzimy rejestrację Twoich pracowników w ZUS, przygotujemy umowy o pracę, umowy zlecenie i umowy o dzieło, przejmiemy pieczę nad listą płac oraz ewidencją wynagrodzeń, zwolnień lekarskich i urlopów. Potrzebna Ci doświadczona księgowa Wilanów, która terminowo i rzetelnie sporządzi deklaracje PIT-11 i PIT-40? Skorzystaj z naszej oferty. Profesjonalne usługi księgowe Warszawa Wilanów to gwarancja kompletnej obsługi kadrowo-płacowej dla Twoich pracowników. Nie czekaj, odwiedź naszą siedzibę – biuro księgowe Wilanów położone w dogodnej lokalizacji. Nie masz czasu? To nie problem. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. Resztą zajmiemy się my!

Biuro rachunkowe Wilanów – promocja na start!

Zakładasz własną firmę? Biuro rachunkowe Wilanów EFEKTA wychodzi naprzeciw potrzebom młodych przedsiębiorców i prezentuje BEZPŁATNY PAKIET NA START! Ponieważ stale się rozwijamy i jesteśmy obecni na rynku już ponad 10 lat, służymy Klientowi wsparciem na wszystkich frontach. Skorzystaj z bogatego doświadczenia naszych specjalistów w zakresie rachunkowości, finansów, prawa pracy, podatków i ubezpieczeń – księgowość Wilanów EFEKTA to najlepszy wybór. Skontaktuj się z nami, a zaprosimy Cię na pierwsze darmowe spotkanie, na którym dowiesz się wszystkiego o:

  • formach opodatkowania dla przedsiębiorców – z nami wybierzesz najkorzystniejszą;
  • dokumentach niezbędnych w procesie zakładania działalności gospodarczej – pomożemy Ci je sporządzić;
  • rozliczeniach z US i ZUS – przedstawimy ich zasady krok po kroku;
  • wzorach faktur – zaproponujemy gotowe, sprawdzone rozwiązania.

W ten sposób ograniczysz swoje wizyty w urzędach do absolutnego minimum. Księgowość Warszawa Wilanów EFEKTA zapewnia kompleksową pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, spółki kapitałowej i spółki cywilnej. Z nami zaktualizujesz NIP, REGON i KRS oraz otrzymasz szczegółowe informacje z zakresu doradztwa księgowego. Poprowadzimy rachunki Twojej firmy – ryczałt ewidencjonowany, książkę przychodów i rozchodów lub księgi handlowe. Będziemy reprezentować Cię w urzędach i dopilnujemy wszystkich niezbędnych formalności. Sporządzimy wydruki ksiąg i rejestrów, zajmiemy się ewidencją środków trwałych i wyposażenia, a także wykonamy roczny bilans oraz rachunek zysków i strat. Pełna księgowość Wilanów w naszym biurze rachunkowym to gwarancja sumiennej, terminowej, całościowej obsługi Klienta.

Usługi księgowe Wilanów – cennik biura rachunkowego Wilanów bez utajonych kosztów

Udowadniamy, że kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości, kadr i płac w dobrej lokalizacji mogą mieć przystępną cenę. Biuro księgowe Wilanów EFEKTA posiada jasny i klarowny cennik, dostępny do wglądu na naszej stronie internetowej. Chcemy przedstawić naszym Klientom przejrzystą propozycję współpracy, dlatego prezentujemy koszty podstawowych usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe Warszawa Wilanów z wyszczególnieniem tych najczęściej wyszukiwanych. Zapewniamy również indywidualną wycenę pełnej księgowości, uwzględniając konkretne wymagania Klienta. Dedykowana księgowa, która zna Twoją firmę od podstaw, w fachowy sposób zadba o kontrolę formalno-rachunkową na każdym poziomie jej funkcjonowania. To się opłaca! Zobacz cennik usług księgowych Warszawa Wilanów i przekonaj się, że prowadzenie ksiąg rachunkowych przez profesjonalne biuro księgowe Wilanów nie musi być drogie. Zapraszamy do kontaktu!

Biuro Rachunkowe EFEKTA Sp. z o.o.
02-972 Warszawa,ul. Branickiego 10/46
Tel. (22) 403 40 98
Tel. kom. 604 501 507
www.efekta.waw.pl
biuro@efekta.waw.pl