Biuro rachunkowe Warszawa Rembertów EFEKTA – mobilna księgowość dla firm w niskiej cenie

Nowoczesna firma wymaga nowoczesnych rozwiązań. Jeśli zastanawiasz się, które biuro księgowe Rembertów sprosta Twoim oczekiwaniom w stu procentach, poznaj naszą ofertę. Jesteśmy dyspozycyjni, doświadczeni i dostosowani do potrzeb Klienta. Nasza mobilna księgowość Rembertów to kompleksowe usługi rachunkowe, doradztwo księgowe oraz kadry i płace w przystępnej cenie.

Biuro rachunkowe  Rembertów EFEKTA – dlaczego opłaca się nas wybrać?

Jako certyfikowane biuro rachunkowe Rembertów z ubezpieczeniem w PZU S.A. świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Na terenie Warszawy działamy od lat, a państwowy certyfikat stanowi potwierdzenie naszego doświadczenia i szerokich kompetencji w usługowym prowadzeniu ksiąg rachunkowych dla firm. Dedykowana księgowa Rembertów z licencją Ministra Finansów terminowo i rzetelnie rozliczy Cię z US i ZUS oraz zadba o prawidłową ewidencję zdarzeń gospodarczych, środków trwałych i wyposażenia w księgach rachunkowych. Oferujemy doradztwo księgowe Warszawa Rembertów, jak również kompleksowe usługi z zakresu kadr i płac, a także wszechstronną pomoc w rejestracji działalności gospodarczej. Nasze usługi księgowe Rembertów świadczymy mobilnie, co oznacza, że możesz się z nami spotkać w miejscu i czasie dogodnym dla Ciebie. Stały kontakt telefoniczny i mailowy wraz z możliwością odbioru dokumentów z Twojej siedziby – oto, co sprawia że jesteśmy bardziej przystępni i dyspozycyjni niż pozostałe biura księgowe Rembertów. Zapewniamy możliwość sporządzania i przechowywania wydruków ksiąg i rejestrów oraz przesyłania dokumentów kurierem, pocztą i drogą mailową. Biuro rachunkowe Warszawa Rembertów EFEKTA to stała współpraca z księgową, która doskonale zna Twoją firmę. Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści z zakresu finansów i rachunkowości, ubezpieczeń, prawa pracy i podatków czekają na Ciebie!

Ile kosztuje pełna księgowość prowadzona przez biuro rachunkowe Rembertów?

Wierzymy, że cennik biura rachunkowego Rembertów powinien być jawny. Każdy przedsiębiorca dąży do ograniczenia kosztów, a my szanujemy naszych Klientów i stawiamy na transparentność. Jeśli więc obawiasz się, że pełna księgowość Rembertów z licencją Ministra Finansów to zbyt duży koszt, z chęcią rozwiejemy Twoje obawy. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie cen za usługi księgowe Warszawa Rembertów, które zobaczysz na naszej stronie internetowej w zakładce CENNIK. Nie zaskoczą Cię żadne ukryte koszty! Księgowość Rembertów EFEKTA to oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Klienta. Proponujemy kompleksową obsługę księgową dla spółek osobowych i kapitałowych (specjalność: spółka z o.o.) oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Jeśli interesuje Cię wycena pełnej księgowości dostosowanej do profilu Twojej firmy, wypełnij formularz kontaktowy w zakładce CENNIK. Opracujemy plan na miarę Twoich wymagań!

Biuro rachunkowe Warszawa Rembertów – co oferujemy?

EFEKTA to księgowi z wieloletnim stażem i szerokimi kompetencjami, którzy rozumieją specyfikę każdej branży. Małym jednoosobowym firmom proponujemy księgowość na ryczałcie ewidencjonowanym. Poprowadzimy książkę przychodów i rozchodów, wyliczymy wysokość podatków z tytułu VAT i PIT, jak również sporządzimy deklaracje podatkowe i złożymy je w imieniu Klienta. Biuro rachunkowe Rembertów EFEKTA zapewnia ponadto możliwość reprezentowania firmy w urzędach. Załatwimy w Twoim imieniu wszystkie uciążliwe formalności! Nasza oferta skierowana do spółek obejmuje m.in.: księgi handlowe, opracowywanie polityki rachunkowości, sporządzanie i składanie deklaracji PIT, CIT, VAT, VAT-UE, kontrolę zobowiązań związanych z uzgadnianiem salda oraz przygotowywanie bilansów rocznych i sprawozdań do GUS. Nasze biuro księgowe Rembertów gwarantuje również profesjonalne doradztwo w dziedzinie kadr i płac oraz pełną obsługę kadrowo-płacową dla Twoich pracowników, w tym: przygotowywanie umów o pracę i umów cywilno-prawnych, zgłaszanie pracowników do ZUS, sporządzanie i wysyłanie deklaracji PIT-11 i PIT-40, ustalanie wymiaru urlopów oraz ewidencję wynagrodzeń i zwolnień lekarskich. Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Biuro rachunkowe Rembertów – BEZPŁATNY PAKIET NA START!

Jak mawiał Platon: „Najważniejszy w każdym działaniu jest początek”. Kierując się słowami wybitnego ateńskiego filozofa chcemy przedstawić Ci nasz wyjątkowy BEZPŁATNY PAKIET NA START. Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą, zadzwoń lub napisz, a umówimy się z Tobą na darmowe spotkanie konsultacyjne. Dzięki poradom naszych ekspertów rejestracja działalności gospodarczej Rembertów odbędzie się szybko i bezproblemowo! Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces zakładania firmy, pomożemy zebrać niezbędne dokumenty, dobierzemy korzystną formę opodatkowania i zaprezentujemy rozliczenia z US i ZUS w pigułce. Biuro rachunkowe Warszawa Rembertów EFEKTA czeka na Twoje zgłoszenie!