Biuro rachunkowe Kraków Bieżanów EFEKTA – profesjonalizm, dyspozycyjność, niskie ceny

Obsługa księgowa firmy to złożone i wymagające zadanie. Bieżące prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, wizyty w urzędach, śledzenie zmieniającego się prawa podatkowego, sporządzanie rozliczeń i sprawozdań finansowych, terminowe składanie dokumentów – te i inne niezbędne czynności warto przekazać profesjonalistom. Biuro księgowe Kraków Bieżanów gwarantujące kompleksową obsługę w przystępnej cenie potrzebne od zaraz? Poznaj nas!

EFEKTA to księgowość Kraków Bieżanów z ofertą dla każdego

Fachowa obsługa rachunkowa w wykonaniu doświadczonych profesjonalistów służy dobru każdej firmy, niezależnie od jej wielkości i profilu. Jako biuro rachunkowe Kraków Bieżanów z bogatą praktyką w świadczeniu usług dla przedsiębiorstw z branży handlowej, usługowej i produkcyjnej dokładnie wiemy, czego potrzeba Twojej firmie. Na bazie ponad 15 lat doświadczeń stworzyliśmy kompleksową ofertę skierowaną do mikro- i małych przedsiębiorstw, średnich firm i dużych spółek. Ryczałt ewidencjonowany, podatkowa książka przychodów i rozchodów, kadry i płace, księgi handlowe – nasi eksperci z dziedziny rachunkowości i finansów, ubezpieczeń oraz prawa pracy oferują wsparcie dostosowane do specyfiki działania każdej firmy. Usługi księgowe Kraków Bieżanów EFEKTA obejmują m.in. prowadzenie ewidencji przychodów i ewidencji VAT, sporządzanie i składanie w imieniu Klienta deklaracji podatkowych PIT, VAT, VAT-UE, obsługę księgową transakcji krajowych i zagranicznych czy przygotowywanie sprawozdań do GUS. Poprowadzimy dla Twojej firmy ewidencję środków trwałych i wyposażenia, zajmiemy się sporządzaniem wydruków ksiąg i zaoferujemy możliwość przechowywania pełnej dokumentacji księgowej. Stawiamy na nowoczesność, dlatego inaczej niż trzymające się tradycyjnych rozwiązań biura rachunkowe Kraków Bieżanów świadczymy nasze usługi mobilnie. Proponujemy elastyczny grafik konsultacji, a ponadto jesteśmy dostępni mailowo i telefonicznie w każdej sytuacji. Zapewniamy możliwość przesyłania dokumentów drogą dogodną dla Klienta, przypominamy o terminach rozliczeń i reprezentujemy Klienta w urzędach. Wybierając usługi rachunkowe Kraków Bieżanów EFEKTA inwestujesz w profesjonalne, wszechstronne i rzetelne wsparcie w codziennym funkcjonowaniu Twojej firmy.

EFEKTA to księgowa Kraków Bieżanów z certyfikatem i pełnym ubezpieczeniem

Doświadczona księgowa stanowi prawdziwy skarb dla przedsiębiorcy. Wiemy o tym, dlatego oferujemy współpracę z ekspertami najlepszymi z najlepszych. W naszym zespole pracują licencjonowani specjaliści. Księgowy Kraków Bieżanów EFEKTA to ekspert z certyfikatem zawodowym, poświadczającym najwyższe kompetencje. Licencja Ministra Finansów, pozyskana na drodze państwowego egzaminu, jest gwarancją aktualnej, obszernej i szczegółowej wiedzy popartej umiejętnościami praktycznymi. Certyfikat księgowy stanowi zarazem jedyny wyznacznik fachowości księgowego, jaki Klient może sprawdzić jeszcze przed rozpoczęciem współpracy. Jako biuro księgowe Kraków Bieżanów uznające za absolutny priorytet  najlepszy interes Klienta posiadamy również pełne ubezpieczenie OC w PZU S.A. Twoja firma jest z nami bezpieczna!

EFEKTA to obsługa księgowa Kraków Bieżanów w niskiej cenie

Rozsądny przedsiębiorca ostrożnie gospodaruje środkami. Zdajemy sobie sprawę, że rozpoczęcie współpracy z licencjonowanym biurem rachunkowym może rodzić obawy co do kosztów usług. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości przygotowaliśmy jasny i klarowny cennik, dostępny do wglądu na naszej stronie internetowej. Aby sprawdzić aktualne ceny usług księgowych Kraków Bieżanów, zobacz zakładkę CENNIK. Sprawdź, co oferujemy w ramach ryczałtu ewidencjonowanego i księgowości w oparciu o księgę przychodów i rozchodów oraz księgi handlowe. Proponujemy również tanią obsługę kadrowo-płacową pracowników – od sporządzania umów i zgłaszania pracowników do ZUS, przez prowadzenie bieżącej dokumentacji kadrowej, ewidencję zwolnień i urlopów, po rozliczenia podatkowe. Biuro księgowe Kraków Bieżanów EFEKTA proponuje kompleksowe usługi dopasowane ściśle do aktualnych potrzeb firmy – bez ukrytych kosztów. Potrzebna szczegółowa wycena indywidualna? Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce CENNIK. Oddzwonimy z ofertą idealnie dostosowaną do profilu przedsiębiorstwa!

EFEKTA to księgowy Kraków Bieżanów z promocją na start firmy

Przykładamy ogromną wagę do komfortu naszych Klientów, dlatego z myślą o początkujących przedsiębiorcach stworzyliśmy BEZPŁATNY PAKIET NA START. Usługi księgowe Kraków Bieżanów w promocyjnej ofercie obejmują całość działań konsultacyjnych i doradczych przydatnych w procesie rejestracji firmy. Jeśli jesteś nowym przedsiębiorcą i zbierasz informacje na temat niezbędnych dokumentów, dostępnych form opodatkowania i rozliczeń z fiskusem, skontaktuj się z nami! Księgowa Kraków Bieżanów EFEKTA zaprosi Cię na pierwsze darmowe spotkanie, na którym przygotujemy Cię do wszystkich etapów rejestracji działalności gospodarczej. Gratis dodajemy przykładowe wzory faktur! To nie wszystko: jako profesjonaliści działamy wielotorowo i odciążamy Klientów w maksymalnym możliwym stopniu, dlatego większości formalności dopełnimy w Twoim imieniu. Rejestracja działalności gospodarczej Kraków Bieżanów nigdy nie była tak łatwa i tania. Rzetelni, dyspozycyjni licencjonowani księgowi czekają, by wesprzeć Twoją firmę. Jeśli interesuje Cię biuro rachunkowe Kraków Bieżanów cennik naszych usług z pewnością Cię nie rozczaruje. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z promocji!